A 2010-2011-as tanév versenyeredményei

DIÁKOLIMPIA

Kézilabda
Edzők: Vékony Tamásné, Simon Barbara, Siklerné Bárány Henriett, Vártok Ákos, Madarász Péter

III. kcs. leány
megyei 2. hely;
országos selejtező 1. hely;
országos elődöntő 2. hely.
Babay iskola: Vártok Ramóna, Druzsin Rebeka, Horn Mónika, Szentkirályi Mónika, Sárdi Klaudia, Ágoston Réka, Dohos Mira, Gável Tímea, Fábián Enikő, Brezovszky Fióna

Árpád iskola: Fekete D., Varga R., Horváth A., Fábik E., Csicskár N.
III. kcs. fiú
megyei 1. hely;
országos elődöntő 2. hely.
Babay iskola: Brezovszky Barnabás, Jancsik Ákos, Orbán Barnabás, Rák Renátó, Sütő Viktor, Vékony Bence, Töreki Erik

Árpád – Bárdos iskola: Csomós L., Csomós D., Czipóth K., Horváth M.
IV. kcs. leány
megyei 3. hely
Babay iskola: Antal Anett, Balaskó Andrea, Kiskó Borbála, Druzsin Rebeka, Vártok Ramóna, Horn Mónika, Sárdi Klaudia, Ágoston Réka, Szentkirályi Mónika

Árpád iskola: Fekete D., Varga R., Horváth A., Fábik E., Csicskár N.
IV. kcs. fiú
megyei 3. hely
Bozsó Ákos, Brezovszky Barnabás, Hervai Manó, Horváth Marcell, Jancsik Ákos, Orbán Barnabás, Pápa Valentin, Rák Marcell, Sánta Gergő, Sütő Erik, Sütő Viktor, Vékony Bence


Teremlabdarúgás
Edzők: Szakály Gyula, Bérdi József, Vojkovics Gábor
I. kcs.
megyei 3. hely
Babay iskola: Orbán Zsombor, Basics Zsolt, Vrban Nikolas
II. kcs.
megyei 2. hely
Babay iskola:Kocsis Gábor, Gerlecz Bálint, Orsós Gergő, Fekete Viktor, Basics Zsolt

Árpád – Bárdos iskola: Gibicsár R., Mézsi M., Márton B., Böndi A., Koósz A.
III. kcs.
megyei 2. hely
Babay iskola:Brezovszky Barnabás, Kulcsár Kristóf, Orbán Barnabás, Patak Bálint, Tratnyek Dániel, Töreki Erik, Horváth Marcell, Vékony Bence

Árpád – Bárdos iskola: Rácz E., László B.
IV. kcs.
megyei 3. hely
Babay iskola: Badacsonyi Adrián, Vas Gábor


Labdarúgás
Edzők: Szakály Gyula, Bérdi József, Vojkovics Gábor
I. kcs.
megyei 3. hely
Babay iskola: Basics Zsolt, Nemes Olivér, Vrban Nikolas, Orbán Zsombor, Orsós Máté
Árpád – Bárdos iskola: Simon B., Orsós T.,Toldi B., Rituper R.
III. kcs.
megyei 2. hely
Babay iskola: Brezovszky Barnabás, Kulsár Kristóf, Orbán Barnabás, Patak Bálint, Cziráki Miklós, Vékony Bence
IV. kcs.
megyei 3. hely
Babay iskola: Badacsonyi Adrián, Vas Gábor, Kis Máté, Sárközi Norbert, Orsós Attila, Töreki Erik


Atlétika
Edzők: Szakály Gyula, Varga Judit, Kámán Éva
III. kcs. leány
megyei 2. hely
Babay iskola: Horn Mónika, Vártok Ramóna
Árpád – Bárdos iskola: Horváth Adrienn,Varga Rebeka, Kutnyák Nikolett, Kovács Annamária
III. kcs. fiú
megyei 3. hely
Babay iskola: Cziráki Miklós, Jancsik Ákos, Vékony Barnabás
Árpád – Bárdos iskola: Rácz E., Kozma Á., Varga B.
IV. kcs. fiú
megyei 2. hely
Babay iskola: Orsós Richárd
Árpád – Bárdos iskola: Bogdán Krisztián, Kinppl Z., Jancsik G., Orsós N., Vojkovics Máté


Úszás
Edzők: Békési Kornél, Gáspár Réka
III. kcs. „A” 100 méteres hátúszás - fiú
megyei 3. hely
Rezsonya Róbert
IV. kcs. „A” 100 méteres mellúszás - leány
megyei 3. hely
Sárdi Krina
IV. kcs. „A” 100 méteres gyorsúszás - leány
megyei 3. hely
Sárdi Krina


ERIMA Utánpótlás Kézilabda Bajnokság

Kézilabda
Edző: Siklerné Bárány Henriett
Megyei Döntő U8 kcs.
megyei 1. hely.
Vártok Tamara, Greller Kata, Kulcsár Dorottya
Megyei Döntő U9 kcs.
megyei 1. hely.
Fábián Antónia, Kulcsár Dorottya


Ritmikus Gimnasztika
Edzők: Dr. Balogh Orsolya, Merkei Mónika
Országos Berczik Sára Emlékverseny 2010. duó kategória: Ezüst minősítés
Területi Berczik Sára Emlékverseny. 2011.: Egyéni bajnok
Megyei Diákolimpia – csapatban: 1. hely
Területi Diákolimpia – csapatban: 2. hely
Aranyszalag Kupa – egyéniben: 2. hely
Mórel Sára Panna 2.o.
Országos Bajnokság 2010. kötél: 5. hely
Aranyszalag Kupa 2010. és 2011.: 1. hely
Megyei Diákolimpia: Egyéni bajnok
Területi Diákolimpia: 2. hely
Vidékbajnokság 2011. karika: 3. hely
Vidékbajnokság 2011. összetett: 4. hely
Crystal Kupa: 4. hely
Murányi Anna 5.a
Megyei Diákolimpia 2011.: Egyéni bajnok
Területi Diákolimpia 2011: Egyéni bajnok
Területi Berczik Sára Emlékverseny: Egyéni bajnok
Crystal Kupa: 2. hely
Berczik Sára Emlékverseny 2010. trióban: Országos arany minősítés
Borsos Rebeka 5.a


Kazinczy Szépkiejtési Verseny
Felkészítő: Bácsainé Kiniarz Judit
2011. február 15. Kaposvár – megyei I. helyezett
2011. április 7-9. Balatonboglár – dunántúli forduló Bronz fokozat
Ágoston Réka 6.o.


Versmondó verseny
Felkészítő: Bácsainé Kiniarz Judit
2011. április 11. Balatonszárszó – megyei döntő II. hely
2011. április 17. Veszprém – dunántúli döntő I. hely
Kardos Petra 6.o.


Elsősegélynyújtó verseny
Felkészítő: Kovácsné Torják Teodóra
2011. május 10. megyei döntő VIII. hely Kiskó Borbála, Jancsik Szonja, Greller Gyula, Kecskés István és Vas Gábor.