A 2014-2015-ös tanév versenyeredményei

IV.15(szerda) Alapműveleti matematika verseny területi forduló



4. osztály


2. Péczeli Melitta Mercédesz
3. Nyári Zoltán
5. Bácskay Barnabás
6. Mester Bálint

5. osztály

2. Vrban Nikolas
5. Patak Sarolta

6. osztály

4. Ágh zsombor
5.  Mórel Sára

7. osztály

5. Káplár Nikolett

8. osztály


3. Molnár Rebeka

  

  

Április 10. Balatonszárszó – József Attila megyei szavalóverseny

3. Ács Panna (különdíjas)- (felkészítő: Bácsainé Kiniarz Judit)

       


Április 9. Művelődési ház – Költészet napi gálaesten szerepelt

                  Ács Panna                                   Horváth Dóra


         

Március 31-én a Városi könyvtár által megrendezett versmondó verseny eredményei:
 
5.-6. osztály (felkészítő tanár: Bárdosiné Vass Katalin)

2. Szakonyi Anna
3. Oláh Viktória
 
7.-8. osztály (felkészítő tanár: Bácsainé Kiniarz Judit)

1. Ács Panna
2. Horváth Dóra
3. Jagarics Dóra

Versmondók sikere Kaposváron


Iskolánk tanulói a Kaposváron megrendezett megyei versmondó verseny  válogatóján nagyon szép teljesítménnyel kiváló eredményt értek el.
 
Ács Panna 8. b osztályos tanuló (Bárdos L. iskola) 1. helyezett
Horváth Dóra 7. a osztályos tanuló (Bárdos L. iskola) 3. helyezett
 
Felkészítő: Bácsainé Kiniarz Judit (Bárdos iskola) 
 
Ők képviselik intézményünket a 7.- 8. osztályosok versenyén Balatonszárszón április 10-én a József Attila szavalóversenyen.
 
Gratulálunk, további sok sikert kívánunk!


GÁL ILONA LEVELEZŐS MATEMATIKA VERSENY

A verseny 3 fordulós volt, 4.-8. osztályosok vettek részt rajta.

Az első forduló megoldását 155 tanuló küldte vissza.

Két forduló feladatait otthon, a 3-at a Bárdos Lajos Iskolában oldották meg a tanulók.

A versenyen a nagyatádi iskolák mellett a körzet iskoláiból is érkeztek versenyzők.

Eredményhírdetés: 2014.XII.10. 14:30 - Bárdos Iskola kamaraterme

4.o. 


Név: Iskola helyezés
Fuisz Soma Máté Árpád I.
Bácskay Barnabás Bárdos II.
Telek Mirza Jázmin Árpád III.
Herr András Bárdos IV.
Gurbács Júlia Bárdos V.
Balla Laura Bárdos VI.

5.o.

Patak Sarolta Bárdos I.
Gibicsár Gergő Bárdos II.
Gibizer Ádám Árpád III.
Peti Viola Bárdos IV.
Cuhijev Fatima Bárdos V.
Kiss Nikoletta Sára Bárdos VI.

6.o

Iharosi Péter Árpád I.
Gazda Fanni Árpád II.
Kosztrics Balázs Árpád III.
Kiss Tira Bárdos IV.
Novák Péter Bárdos V.
Mórel Sára Panna Bárdos VI.

7.o.

Fuisz Nóra Árpád I.
Peti Kamilla Bárdos II.
Mátyás Fanni Árpád III.
Pongrácz Ramóna Árpád IV.
Nyári Petra Árpád V.
Mátyás Letícia Bárdos VI.

8.o.

Kondákor Márk Árpád I.
Kovács Bence Tamás Árpád II.
Molnár Rebeka Mária Bárdos III.
Milánkovics Laura Somogyszob IV.
Gibicsár Richárd Bárdos V.
Jagarics Dóra Bárdos VI.


2014. X.17-én iskolánk rendezte a Bolyai matematika csapatversenyt 24 csapat részvételével.

Iskolánkat a versenyen 15 csapat képviselte.

A legjobb eredményt " az agymenők" csapata érte el, megyei 6. helyzést értek el.

Felkészítő nevelő: Szabó Miklósné

csapattagok:

Ágh Zsombor
Göde Bence
Novák Péter
Szantner Tamás
 







MINDEN VERSENYZŐNEK GRATULÁLUNK!