A Móricz Zsigmond Általános Iskola 2012/2013 tanév versenyeredményei

A verseny megnevezése Elért eredmény Tanuló neve Iskola neve
meseíróverseny 1.

2.

3.

Péter Barbara, Péter Katalin, Szakács Ádám, Borovics Bianka

Bokor Zsanett, Huszár Sándor, Huszár Barbara, Bogdán Barbara

Bogdán Csaba, Varga Rebeka, Haracsi Dominik, Virth Márton
Móricz Zs.Ált.iskola
mesét, mondát olvasó 1.

2.

3.
Horváth Boglárka 2.c

Bauer Izabella 2.c

Gurbács Júlia 2.c
Bárdos L.Ált.Isk.

Bárdos L.Ált.Isk.

Bárdos L.Ált.Isk.
meseregényt, ifjúsági regényt olvasó 2-4.o. 1.

2.

3.
Gara Janka 4.a.

Hornyák Patrícia 3.b

Iharosi Péter 4.a
Árpád Fejedelem Ált.Isk.

Árpád Fejedelem Ált.Isk.

Árpád Fejedelem Ált.Isk.
meseregényt, ifjúsági regényt olvasó 5-6.o. 1.

2.

3.
Novák Kristóf 5.a

Kocsis Patrik 6.o.

Péter Barbara 6.o.
Szakács Kristóf 6.o.
Árpád Fejedelem Ált.Isk.

Móricz Zsigmond Ált.Isk.


Móricz Zsigmond Ált.Isk.
meseregényt, ifjúsági regényt olvasó 7-8.o. 1.

2.

3.

Szép Marcell 7.b

Fodor Zsuzsanna 7.b

Kovács Boglárka 8.a

Patai Kíra 8.a

Árpád Fejedelem Ált. Isk.

Móricz Zsigmond Ált.Isk.

Árpád Fejedelem Ált.Isk.

Árpád Fejedelem Ált.Isk.

komplex alsós megyei csapatverseny László Dávid 3.o.
Tóth Vivien 3.o.
Balaton Barbara 4.o.
Kocsis Felícia 4.o.
Móricz Zsigmond Ált.Isk.

A Móricz Zsigmond Általános Iskola 2011/2012 tanév versenyeredményei

A verseny megnevezése Elért eredmény Tanuló neve Iskola neve
meseíróverseny 1.

2.

3.

Szakács Kristóf, Németh János, Sándor Ádám, Haracsi Dominik

Bertók Dániel, Czéh Martin, Balaton Barbara, Orsós Tamás

Bogdán Brigitta, Kalányos Ramóna, Bogdán Zsolt, Csonka Roland

Móricz Zsigmond Ált.Isk.
mesét, mondát olvasó 1.
2.
3.
Kocsis Felícia 3.o.

Bogdán Csaba 4.o.

László Dávid 2.o
Móricz Zsigmond Ált.Isk.

Móricz Zsigmond Ált.Isk.

Móricz Zsigmond Ált.Isk.
meseregényt, ifjúsági regényt olvasó 2-3.o. 1.
2.
3.
Gazda Fanni 3.a

Frank Viktória 3.a

Hajdú Kincső 2.a
Árpád Fejedelem Ált.Isk.

Árpád Fejedelem Ált.Isk.

Árpád Fejedelem Ált.Isk.
meseregényt, ifjúsági regényt olvasó 4-5.o. 1.
2.
3.
Lakosa Cintia 4.o.

Bertók Dániel 5.o.

Tóth Tamás 4.a
Móricz Zsigmond Ált.Isk.

Móricz Zsigmond Ált.Isk.

Árpád Fejedelem Ált.Isk.
meseregényt, ifjúsági regényt olvasó 6-8.o. 1.
2.
3.
Radák Sára 7.a

Kovács Boglárka 7.a

Patai Kíra 7.a
Árpád Fejedelem Ált.Isk.

Árpád Fejedelem Ált.Isk.

Árpád Fejedelem Ált.Isk.
megyei szövegértő olvasási csapatverseny 1.
2.
3.
Balaton Barbara
Kocsis Felícia
Lakosa Cintia
Bogdán Csaba
Móricz Zsigmond Ált.Isk.

A Móricz Zsigmond Általános Iskola 2010/2011 tanév versenyeredményei

A verseny megnevezése Elért eredmény Csapat, tanulók neve Mese címe
(Letölthető)
Meseíró verseny I. helyezett "Mesés angyalok"
Skoda Krisztina 6. osztály
Bertók Viktória 6. osztály
Péter Barbara 4. osztály
Balaton Barbara 2. osztály
A kis pók és a róka
II. helyezett "Mese Mondó Manók"
Lakosa Milán 6. osztály
Magyar Arnold 6. osztály
Bertók Dániel 4. osztály
Kocsis Felícia 2. osztály
Dani, a telhetetlen medve és a kincs
III. helyezett "Tündérek és ördögök"
Orsós Eszmeralda 6. osztály
Borovics Cintia 6. osztály
Borovics Bianka 2. osztály
Molnár Attila 1.osztály
Az erdei ünnepek

A Móricz Zsigmond Általános Iskola 2009/2010 tanév versenyeredményei

A verseny megnevezése Elért eredmény Csapat, tanulók neve Mese címe
(Letölthető)
Meseíró verseny I. helyezett "Mesés négyes"
Németh Viktória 6. osztály
Horváth Tamás 5. osztály
Lakosa Bianka 4. osztály
Lakosa Cintia 2. osztály
Peti és a kívánságok
II. helyezett "Egyszer volt..."
Bertók Viktória 5. osztály
Bogdán Klaudia 5. osztály
Kalányos Imre 2. osztály
Balaton Barbara 1. osztály
A strucctojás és az erdő lakói
III. helyezett "Tündérek"
Borovics Cintia 5. osztály
Orsós Eszmeralda 5. osztály
Fujsz Dorottya 2. osztály
Borovics Bianka 1. osztály
A szegény legény vándorlásai

A Móricz Zsigmond Általános Iskola 2008/2009 tanév versenyeredményei

A verseny megnevezése Elért eredmény Tanuló neve Felkészítő nevelő
ALMA-MATER országos levelező tanulmányi verseny Valamennyien a mezőny első harmadában végeztek. Ács Panna
Bertók Dániel
Bódis Noel
Farkas Tamás
Németh János
Péter Barbara
Szakács Kristóf
Tálos Barna
Varga Rebeka
Magyar Nikolett
Mettler József
Bertók Viktória
Módné Kutnyák Bernadett
Csányi Krisztina
Gadanecz Ferencné
Titok -
német országos levelező verseny
11.
11.
13.
Czéh Bettina
Németh Viktória
Orsós Fruzsina
Radák Mariann
A Somogyi Hírlap médiavetélkedője 3. fordulóig jutottak el Ács Csaba
Borovics Regina
Horváth Erzsébet
Orsós Fruzsina
Csányi Krisztina
A Nagyatádi Rendőrkapitányság rajzpályázata 1.
3.
2.
Bertók Viktória
Borovics Cintia
Péter Barbara
Csányi Krisztina
Zrínyi Ilona matematika verseny 100.
170.
151.
84.
Magyar Erik
Németh Boglárka
Orsós Fruzsina
Szakács Nóra
Molnárné Bánfai Tímea,
Szakácsné Berendiás Tünde
Gál Ilona matematika verseny 8.
9.
8.
4.
Magyar Erik
Németh Boglárka
Orsós Fruzsina
Szakács Nóra
Molnárné Bánfai Tímea,
Szakácsné Berendiás Tünde
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia levelező tanulmányi verseny Bronz fokozat Czéh Bettina
Józsa Bianka
Németh Boglárka
Tálos Virág
Molnárné Bánfai Tímea
A Magyar Gyermek Labdarúgó Szövetség versenye
2. kcs. fiú
ősz 4.
tél 5.
tavasz 6.
  Kása Istvánné
A Magyar Gyermek Labdarúgó Szövetség versenye
3. kcs. leány
ősz 3.
tél 2.
tavasz 1.
  Kása Istvánné
Diákolimpia teremlabdarúgás
fiú 4. kcs. (városkörnyéki)
    Jüngling Márton
Diákolimpia
Kis Iskolák labdarúgó versenye fiú (kistérségi)
    Jüngling Márton
Diákolimpia
labdarúgás 4. kcs. leány (városkörnyéki)
    Jüngling Márton
Diákolimpia
atlétika 2. kcs. (városkörnyéki)
    Jüngling Márton
Diákolimpia
asztalitenisz verseny megyei
  Ács Csaba
Békefi Andor
Józsa Bianka
Jüngling Márton